ADVANTAN 30 GR KREM Fiyat 2022

ADVANTAN 30 GR KREM Fiyat 2022 ve hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Advantan krem nedir, ne işe yarar ve yan etkileri nelerdir hepsi bu yazımızda.

ADVANTAN 30 GR KREM Nedir?

ADVANTAN KREM ne için kullanılır, iltihabi ve alerjik deri tepkilerini baskılar ve kızarıklık, deri kalınlaşması, deri yüzeyinde tabaka oluşumu, ödem, kaşıntı ve diğer şikayetler (yanma hissi veya ağrı) gibi deri sorunlarından kaynaklanan belirtileri hafifletir.

ADVANTAN 30 GR KREM
ADVANTAN 30 GR KREM

Okumalısınız: Dolorex fiyat 2022

Advantan 30 gr krem ne işe yarar?

Advantan krem, ciltte oluşan tahrikleri, yanıkları iyileştirmek için kullanılır. İnce bir tabaka şeklinde deriye yedirilerek iyileşmesi sağlanır. Doktorunuz kullanma sıklığı olarak sizlere ne söylediyse onu uygulamanız eski sağlığınıza kavuşmanızı hızlandıracaktır. Aşağıda bulunan yan etkilerden herhangi birisini görürseniz hekimizine başvurun veya acil gidin. Bu yan etkiler ciddi problemlere sebep olabilir.

Advantan krem yan etkileri nelerdir? 

Advantan krem kullanırken mutlaka doktorunuzun talimatlarına uyarak kullanın. Ne eksik ne fazla kullanmanız problemlere yol açabilir. İşte advantan 30 gr krem yan etkileri

Advantan kreminin fazla bir yan etkisi bulunmasa da yan etkilerin başında karın ağrısı ve nefes alırken güçlük çekmek görülmektedir. 

Biraz daha az rastlansa da kurdeşen ve vücudun diğer bölgelerinde oluşan şişliklerdir. Bu etkilerin önemi biraz daha fazladır.

Nadiren olsa da ciddi yan etkilerden bazıları olan ise yüz, ağız ve boğaz bölgesinde beliren şişliklerdir. Bunlara rastladığınızda mutlaka doktorunuzla iletişime geçmeyi ihmal etmeyiniz.

ADVANTAN 30 GR KREM Fiyatı Nedir?

ADVANTAN 30 GR KREM ilacı, 2022 Nisan itibari ile 20,26 TL den satışa sunulmaktadır.

Yasal Uyarı

ADVANTAN 30 GR KREM ilacını doktorunuza danışmadan kullanmayınız. İnternet ortamında edinilen bilgilere güvenerek sağlığınızı tehlikeye atmayınız.

Yorum yapın