Aerius İlaç Fiyatı 2022

Alerjik semptomları önlemek amacıyla bireyler tarafından sıklıkla kullanılan Aerius İlaç Fiyatı 2022 ne olduğunu merak ediyorsanız içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Aerius İlaç Fiyatı, Aerius ne işe yarar? Aerius ilacı yan etkileri nelerdir? gibi soruların cevaplarını sizler için yanıtlayacağız.

Aerius İlaç Nedir?

Aerius etkin maddesi desloratadin olan bir tür alerji ilacıdır. Kullanımı kolay olan bu ilaç alerji semptomlarını önlemekte büyük rol üstlenir. Piyasada aerius tablet, ağızda dağılan tablet, şurup ve oral çözelti olarak dört farklı formda bulunmaktadır.

Okumalısınız: Aferin İlaç Fiyatı 2022

Aerius İlaç Ne İşe Yarar?

Aerius alerjik semptomlarını hafifletmek için kullanılan bir ilaçtır. Ciltte görülen kaşıntı ve döküntü, gözlerde sulanma ve kaşıntı, burun akıntısı ve hapşırık gibi hafif semptomlar üzerinde etkili olan bu ilaç alerji sırasında vücut tarafından salgılanan histaminin salgılanmasını engelleyerek bu semptomları önler.

Aerius İlaç Yan Etkileri

Aerius ilacının olası yan etkileri aşağıda sıralanmıştır:

  • Baş ağrısı
  • Halsizlik
  • Ağız kuruluğu

Aerius İlaç Reçetesiz Yazılır Mı?

Aerius ilacı 2022 doktor tavsiyesi üzerine kullanımı tavsiye edilmektedir.

Aerius İlaç 2022 Güncel Fiyatı

Aerius ilacı 2022 Nisan itibari ile KDV dahil fiyatı 19.20₺ olarak belirlenmiştir.

Yasal Uyarı

Aerius ilacı doktorunuza danışmadan kullanmayınız. İnternet ortamında edinilen bilgilere güvenerek sağlığınızı tehlikeye atmayınız.

İlacımızın güncel fiyatı sizlerle paylaşılmıştır. Fiyatları belirli aralıklarla güncelliyoruz, eğer fiyatta bir yanlışlık varsa bize yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. En kısa sürede fiyatı güncelleyeceğiz.

Yorum yapın