Avamys Burun Spreyi Fiyatı 2022

Avamys, flutikazon furoat ana maddesine sahip bir ilaçtır. Bu ilaç, steroidler olarak bilinen ilaç grubuna dahildir. Sporcular tarafından sağlıksız şekilde kullanılan steroid, anabolik steroidler içinde değildir. Avamys Burun Spreyi Fiyatı 2022 yılında en uygun ilaçlardandır. Avamys, alerjilerin neden olduğu iltihabı azaltmaya çalışır. Avamys burun spreyi bağımlılık yapmaz.

Okumalısınız: Pariet 28 Tablet İlaç Fiyatı 2022

Avamys Burun Spreyi Ne İşe Yarar?

Avamys, burunda meydana gelen tıkanıklık, burun akıntısı, kaşıntı, hapşırma ve gözlerde oluşan alerjik semptomları tedavi etmek için kullanılır. Etkiler genellikle ilk kullanımdan sonra hissedilir. Bazı kişilerde ise alındıktan sonraki birkaç gün içinde etkilerini gösterir.

Avamys Burun Spreyi Yan Etkileri

En sık görülen yan etkiler arasında burun kanaması, burun ülseri, burunda tahriş şikayetleri yer alır. Ayrıca burnunuzu sümkürdüğünüzde elinize kan gelebilir.

Avamys Fiyat

Avamys ilaç 2022 Nisan itibari ile KDV dahil fiyatı 26.59₺ olarak belirlenmiştir.

Yasal Uyarı

Avamys ilacını doktorunuza danışmadan kullanmayınız. İnternet ortamında edinilen bilgilere güvenerek sağlığınızı tehlikeye atmayınız.

İlacımızın güncel fiyatı sizlerle paylaşılmıştır. Fiyatları belirli aralıklarla güncelliyoruz, eğer fiyatta bir yanlışlık varsa bize yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. En kısa sürede fiyatı güncelleyeceğiz.

Yorum yapın