Flucan Krem Ne İşe Yarar? Flucan Ne İçin Kullanılır ve Fiyatı 2022

Flucan krem; Ayak, kasık ve vücudun alerjik reaksiyonlara açık bölgelerinde oluşan mantarın giderilmesi amacıyla kullanılan Flucan ilacı için; Flucan fiyat, Flucan ne işe yarar, Flucan ne için kullanılır ve Flucan ilacını kullanan hastaların yorumlarını bu yazımızda sizlere sunuyoruz.

Flucan İlaç Nedir?

Flucan 150 mg tablet halinde sunulan, vücudun reaksiyona açık herhangi bir bölgesinde oluşan mantar hastalıkların tedavisinde kullanılan beyaz toz içeren kapsül bir ilaçtır. İçeriğinde yer alan antifungal bileşenleri sayesinde bölgesel olarak yayılım gösteren mantarı durdurarak iyileşme sürecinin hızlanmasına etki etmektedir.

Flucan Ne İşe Yarar?

Vücudun muhtelif bölgelerinde oluşan mantar hastalıkların yayılımının önlenmesinde ve tedavi sürecinin hızlandırılmasında Flucan 150 mg tablet ilacı kullanılmaktadır.

Flucan Hangi Mantar Hastalıkların Tedavisinde Kullanılır?

Flucan 150 mg tablet ilacı içerisinde yer alan antifungal bileşenleri sayesinde ayak, kasık, kol, gövde, bacak, deri ve tırnakta oluşabilecek her türlü mantar hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Hedeflenen bölgedeki oluşan mantar yapısına göre belirli dozlar eşliğinde doktor tavsiyesi üzerine Flucan ilacının kullanılması gerekmektedir. Flucan kullananlar yorumları ve Flucan fiyat bilgisi için içeriğimizi incelemeye devam ediniz.

Flucan İlaç Fiyatı 2022
Flucan krem İlaç Fiyatı 2022

Flucan Yan Etkileri

Flucan ilacının olası yan etkileri aşağıda sıralanmıştır:

  • Deri döküntüsü
  • Ani hırıltılar
  • Nefes alma zorluğu
  • Akciğer ve civarında sıkışma
  • Göz kapaklarının ağırlaşması
  • Dudaklarda ani şişkinlik

Flucan Nasıl Saklanmalıdır?

Flucan ilacını muhakkak çocukların erişiminden uzak olan bir yerde saklanması gerekmektedir. Ortamın 30 C’nin altındaki oda sıcaklığında olması da gerekmektedir.

Flucan İlaç Reçetesiz Yazılır mı?

Flucan krem ilacı doktor tarafından önerilmediği sürece kullanılmamalıdır. İlaç reçetesiz olarak kullanılmaz. Son dönemlerde yaygınlaşan bilinçsiz vitamin-mineral kullanımının engellenmesi amacıyla reçetesiz satışı kaldırılmıştır.

Flucan İlacı 2022 Güncel Fiyatı

Flucan ilaç 2022 Haziran itibari ile KDV dahil fiyatı 23.50 olarak belirlenmiştir. Flucan fiyat konusunda yılbaşından bu yana değişiklik göstermemiştir.

Flucan ilaç ne işe yarar?

Flucan nedir, Flucan vücudun belirli bölgelerinde ortaya çıkan mantar hastalıkların tedavisinde kullanılan etkin bir ilaçtır.

Flucan kaç mg halinde piyasada bulunuyor?

Flucan 150 mg tabletler halinde piyasada bulunuyor. Doktorlar 150 mg’lık ilacı, hastalığın ölçüsüne göre doz ayarı yapmaktadır.

Flucan kullananları yorumları nelerdir?

Flucan ilacı hakkında onlarca kişi yorum yapmıştır. bunlara erişmek için Google’a Flucan kullananları yorumları yazmanız yeterli olacaktır.

Yasal Uyarı

Flucan ilacını doktorunuza danışmadan kullanmayınız. İnternet ortamında edinilen bilgilere güvenerek sağlığınızı tehlikeye atmayınız.

İlacımızın güncel fiyatı sizlerle paylaşılmıştır. Fiyatları belirli aralıklarla güncelliyoruz, eğer fiyatta bir yanlışlık varsa bize yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. En kısa sürede ilaç fiyatı içeriğimizi güncelleyeceğiz.

Yorum yapın