Galvus 50 Mg İlaç Fiyatı 2022

Galvus, tip 2 diyabetli hastalarda tek başına veya diğer bazı ilaçlarla birlikte kan şekeri düzeylerini düşürmek için kullanılır. Galvus 50 Mg İlaç Fiyatı 2022 yılında çok az da olsa pahalanmıştır. Galvus, tip 2 diyabet hastalığına sahip kişilerde kan şekeri düzeylerini düşüren ağızdan alınan bir ilaçtır.

Galvus 50 Mg İlacı Ne İşe Yarar?

Doktorunuz Galvus’u tek başına veya yanında başka bir ilaçla beraber reçetenize yazabilir. Eğer tek bir ilaç kan şekeri seviyenizi yeterince düşürmüyorsa yanında da Galvus kullanılabilir. Galvus tedavisi sırasında sizin için önerilen diyet ve/veya egzersizi uygulamaya devam etmeniz önemlidir.

Galvus 50 Mg Yan Etkileri

Okumalısınız: Neurontin 600 Mg İlaç Fiyatı 2022

Bu ilaç sadece reçete ile satılmaktadır. Bağımlılık yapmaz ve çocuklar için önerilmez. Ellerin ve ayak bileklerinin şişmesi, zayıflık ve baş dönmesi en sık karşılaşılan yan etkileri arasındadır.

Galvus Fiyat

Galvus ilaç 2022 Nisan itibari ile KDV dahil fiyatı 124.68₺ olarak belirlenmiştir.

Yasal Uyarı

Galvus ilacını doktorunuza danışmadan kullanmayınız. İnternet ortamında edinilen bilgilere güvenerek sağlığınızı tehlikeye atmayınız.

İlacımızın güncel fiyatı sizlerle paylaşılmıştır. Fiyatları belirli aralıklarla güncelliyoruz, eğer fiyatta bir yanlışlık varsa bize yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. En kısa sürede fiyatı güncelleyeceğiz.

Yorum yapın