Madecassol İlaç Fiyatı 2022

Cilt hasarı olan durumlarda kullanılan Madecassol ilaç Fiyatı 2022 ne olduğunu merak ediyorsanız içeriğimizi inceleyebilirsiniz. madecassol krem ne işe yarar, madecassol fiyati, madecassol krem fiyat hepsi bu yazımızda!

Madecassol İlaç Nedir?

Madecassol ilacı 1. ve 2. derece yanık, cilt ülseri, sünnet yarası, meme başı çatlakları, yatak yaralarında, genital bölge yaralanmalarında, küçük cerrahi işlemler sonrası oluşan cilt kesilerinde kullanılmaktadır.

Okumalısınız: Ventolin İlaç Fiyatı 2022

Madecassol İlaç Ne İşe Yarar?

Madecassol ilacı bitkisel ekstraktlardan elde edilmektedir. Yaralanma oluşan cilt bölgesinde kollajen liflerin düzensiz dizilmesini ve skar dokusu (yara izi) oluşumunu engeller.

Madecassol Yan Etkileri

Madecassol ilacına bağlı olarak görülen yan etki cilt hassasiyetidir. Bunun yanı sıra ilaca karşı alerjik reaksiyon gelişmesi durumunda şu yan etkiler görülür:

  • Cilt döküntüsü
  • Kızarıklık
  • Kurdeşen
  • Kaşıntı

Madecassol İlaç Reçetesiz Yazılır Mı?

Madecassol ilacı yaralanma sonrası iz oluşumunu engellemeye yardımcı olur. İlaç reçetesiz olarak satın alınabilir. İlacı daha önce kullanmadıysanız doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

Madecassol İlacı 2022 Güncel Fiyatı

Madecassol krem fiyatı Mayıs itibari ile KDV dahil fiyatı 47.81 ₺ olarak belirlenmiştir.

Yasal Uyarı

Madecassol ilacı doktorunuza danışmadan kullanmayınız. İnternet ortamında edinilen bilgilere güvenerek sağlığınızı tehlikeye atmayınız.

İlacımızın güncel fiyatı sizlerle paylaşılmıştır. Fiyatları belirli aralıklarla güncelliyoruz, eğer fiyatta bir yanlışlık varsa bize yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. En kısa sürede fiyatı güncelleyeceğiz.

Yorum yapın