Neurontin 600 Mg İlaç Fiyatı 2022

Neurontin epilepsi hastalığını kontrol etmek ve önlemek için kullanılır. Epilepsi, tekrarlayan nöbetler şeklinde gerçekleşen bir hastalıktır. Neurontin bu nöbetlerin olmamasını ya da hafif geçmesini sağlamaya çalışır. Neurontin 600 Mg İlaç Fiyatı Türkiye’nin her yerinde aynıdır. Ayrıca bu ilaç sinirlerdeki hasarın sonuçları arasında olan nöropatik ağrıyı gidermek etmek için kullanılır.

Neurontin 600 Mg Ne İşe Yarar?

Bu ilaç, antikonvülzanlar adı verilen bir ilaç grubuna aittir. Nöbetleri veya ağrıyı engellemek için sinirlere sinyaller gönderen beyin kısımlarını kontrol ederek çalışır. Neurontin ayrıca ağrı kesici etkilere sahiptir. Doktorunuz, diğer ilaçlara ek olarak ağrı kesici olduğu için Neurontin yazmış olabilir. Neurontin 600 Mg İlaç Fiyatı uygun olduğu için epilepsi hastalığında destekleyici olarak kullanılabilir. Neurontin ilacı çok fazla kullanılırsa bağımlılığa yol açabilir

Neurontin Fiyat

Neurontin ilaç 2022 Nisan itibari ile KDV dahil fiyatı 27.06₺ olarak belirlenmiştir.

Okumalısınız: Nurofen 200 Mg İlaç Fiyatı 2022

Yasal Uyarı

Neurontin ilacını doktorunuza danışmadan kullanmayınız. İnternet ortamında edinilen bilgilere güvenerek sağlığınızı tehlikeye atmayınız.

İlacımızın güncel fiyatı sizlerle paylaşılmıştır. Fiyatları belirli aralıklarla güncelliyoruz, eğer fiyatta bir yanlışlık varsa bize yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. En kısa sürede fiyatı güncelleyeceğiz.

Yorum yapın