Nexium İlaç Fiyatı 2022

Nexium ilacı, reflü özofajiti hastalığını tedavi etmek için kullanılır. Yediğimiz yiyeceklerin ve mide asidinin mideden yemek borusuna geri gitmesi reflüye yol açar. Nexium İlaç Fiyatı 2022 yılında günlük değişebilmektedir.

Nexium Ne İşe Yarar?

Nexium ilacı reflü özofajitin yemek borusundan geri gelmesini önlemeye yardımcı olmak için alınır. Nexium, ayrıca ağrı kesicilerin midede neden olduğu rahatsızlık sorunlarını tedavi etmek için kullanılır. Midedeki ülserlerin iyileşmesinde ve önlenmesinde de yardımcı olarak tüketilir.

Nexium Yan Etkileri

Mide bulantısı, kusma, kabızlık gibi hafif yan etkilerin yanında bulanık görme, ruh hali değişiklikleri ve kas ağrısı gibi nadir görülen ciddi yan etkileri olabilir. Beklenmedik bir şekilde ciddi bir yan etki görürseniz doktorunuza başvurmanızı tavsiye ederiz.

Okumalısınız: Aldactone 100 Mg İlaç Fiyatı 2022

Nexium Fiyat

Nexium ilaç 2022 Nisan itibari ile KDV dahil fiyatı 23.33₺ olarak belirlenmiştir.

Yasal Uyarı

Nexium ilacını doktorunuza danışmadan kullanmayınız. İnternet ortamında edinilen bilgilere güvenerek sağlığınızı tehlikeye atmayınız.

İlacımızın güncel fiyatı sizlerle paylaşılmıştır. Fiyatları belirli aralıklarla güncelliyoruz, eğer fiyatta bir yanlışlık varsa bize yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. En kısa sürede fiyatı güncelleyeceğiz.

Yorum yapın