Nurofen 200 Mg İlaç Fiyatı 2022

Nurofen soğuk algınlığı ve grip benzeri hastalıkları hafifletmek ve tamamen iyileştirmek için kullanılabilir. Ayrıca burkulmalar, adet ağrısı, migren ağrıları, diş ağrısı ve cerrahi operasyonlardan sonra ağrı kesici olarak kullanılabilir. Nurofen 200 Mg İlaç Fiyatı biraz pahalı olsa da iyi bir ilaç olduğu için tercih edilmektedir. Bunların yanında içerdiği maddeler sayesinde ağrıyı hafifletir ve iltihabı azaltır. Yetişkin kişilerde ve 3 aylıktan büyük çocuklar tarafından alınabilir.

Nurofen 200 Mg Yan Etkileri

Bazı ilaçlar herkes için iyi gelmeyebilir ve beklenmedik yan etkileri olabilir. Bu nedenle, Nurofen kullanmaya başlamadan önce doktoruna danışmalısınız.

Okumalısınız: Klacid 500 Mg İlaç Fiyatı 2022

Nurofen ilacının yan etkileri arasında hazımsızlık, mide ekşimesi, mide ağrısı, halsizlik, kusma ve ishal görünebilir. Bu gibi yaygın görülen yan etkilerle karşılaşırsanız ilacınızı yemek yerken veya bir bardak sütle alabilirsiniz. Yan etkiler davam ederse muhakkak doktorunuzla konuşmalısınız. Ayrıca ishal gibi yan etkilerde kaybedilen sıvıları geri kazanmak için bol sıvı tüketin.

Nurofen Fiyat

Nurofen ilaç 2022 Nisan itibari ile KDV dahil fiyatı 19.33₺ olarak belirlenmiştir.

Yasal Uyarı

Nurofen ilacını doktorunuza danışmadan kullanmayınız. İnternet ortamında edinilen bilgilere güvenerek sağlığınızı tehlikeye atmayınız.

İlacımızın güncel fiyatı sizlerle paylaşılmıştır. Fiyatları belirli aralıklarla güncelliyoruz, eğer fiyatta bir yanlışlık varsa bize yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. En kısa sürede fiyatı güncelleyeceğiz.

Yorum yapın