Perebron İlaç Fiyatı 2022

Başta öksürük olmak üzere yoğun öksürük sonucu olası oluşabilecek iltihaplanmalar yaşayan bireyler tarafından sıklıkla kullanılan Perebron İlaç Fiyatı 2022 ne olduğunu merak ediyorsanız içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Perebron İlaç Nedir?

Perebron, çok yönlü öksürük şurubu olarak bilinen bir ilaçtır. Etkin maddesi sayesinde öksürüğe neden olan hastalığa başlı olarak ortaya çıkan iltihabı gidermektedir. Bilinçsiz kullanım durumunda mide rahatsızlıklarına yol açabilmektedir.

Okumalısınız: Aspirin İlaç Fiyatı 2022

Perebron İlaç Ne İşe Yarar?

Perebron, kırmızı renkli ve frambuaz esanslı, çok yönlü bir öksürük şurubudur. Etkin maddesi olan oksolamin fosfat sayesinde öksürüğü, öksürüğe neden olan hastalık ile beraber tedavi eder. Perebron özellikle bronşit, soğuk algınlığı, grip gibi üst solunum yolu rahatsızlıklarından kaynaklanan şiddetli öksürüğü tedavi eder.

Perebron İlaç Yan Etkileri

Perebron içerisinde bulundurduğu bileşenleri sayesinde çok fazla yan etkisi görülen bir ilaç değildir. Ancak nadir görülen olası yan etkileri aşağıda sıralanmıştır:

  • Ağızda his kaybı
  • Halsizlik
  • Mide bulantısı
  • Kusma
  • Göz yanılsaması (Genellikle çocuklarda)

Perebron İlaç Reçetesiz Yazılır Mı?

Perebron öksürük giderici ilaç 2022 reçetesiz olarak satılmaktadır.

Perebron İlaç 2022 Güncel Fiyatı

Perebron ilaç 2022 Nisan itibari ile KDV dahil fiyatı 19.30 olarak belirlenmiştir.

Yasal Uyarı

Perebron ilacını doktorunuza danışmadan kullanmayınız. İnternet ortamında edinilen bilgilere güvenerek sağlığınızı tehlikeye atmayınız.

İlacımızın güncel fiyatı sizlerle paylaşılmıştır. Fiyatları belirli aralıklarla güncelliyoruz, eğer fiyatta bir yanlışlık varsa bize yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. En kısa sürede fiyatı güncelleyeceğiz.

Yorum yapın