Ponstan Forte İlaç Fiyatı 2022

Ponstan Forte adet sancılarının seviyesini hafifletmek ve ağır geçen adet dönemlerini kolaylaştırmak ve tedavi etmek için kullanılır. Ponstan Forte ilaç fiyatı 2022 yılında pahalansa da bir çok kişi tercih etmektedir.

Ponstan Forte Ne İşe Yarar?

Burkulma, incinme, kas iltihapları ve eklem yaralanmalarının kısa süreli tedavisinde de alınabilir. Ponstan Forte vücudunuzdaki ağrı ve iltihabı giderir. Bu ilaç ağrı ve iltihaplanma rahatsızlıklarını hafifletse de hastalığınızı tam olarak iyileştirmez.

Ponstan Forte 200 Mg Yan Etkileri

Okumalısınız: Nexium İlaç Fiyatı 2022

Tüm ilaçların yan etkileri olabilir. Bazen ciddi yan etkiler olsa da çoğu zaman önemsizdirler. Ponstan Forte 200 Mg İlacı mide bulantısı, kusma, mide ekşimesi, hazımsızlık, kramplar gibi yan etkilere yol açabilir.

Ponstan Forte Fiyat

Ponstan Forte ilaç 2022 Nisan itibari ile KDV dahil fiyatı 12.46₺ olarak belirlenmiştir.

Yasal Uyarı

Ponstan Forte ilacını doktorunuza danışmadan kullanmayınız. İnternet ortamında edinilen bilgilere güvenerek sağlığınızı tehlikeye atmayınız.

İlacımızın güncel fiyatı sizlerle paylaşılmıştır. Fiyatları belirli aralıklarla güncelliyoruz, eğer fiyatta bir yanlışlık varsa bize yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. En kısa sürede fiyatı güncelleyeceğiz.

Yorum yapın