Zitromax 500 Mg İlaç Fiyatı 2022

Zitromax, azalidler ismi verilen ilaç grubuna ait bir antibiyotiktir. Zitromax, vücudunuzda enfeksiyonlara neden olan bakteriler ile savaşarak onların büyümesini durdurmaya çalışır. Zitromax 500 Mg İlaç Fiyatı 2022 yılında sık sık değişmektedir. Ayrıca bu ilaç soğuk algınlığı veya grip gibi enfeksiyonlara karşı işe yaramaz.

Okumalısınız; Tamiflu 75 Mg İlaç Fiyatı 2022

Zitromax 500 Mg İlaç Ne İşe Yarar?

Zitromax, vücudun farklı bölgelerinde bakterilerin neden olduğu enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılır. Klamidya hastalığının tedavisinde yaygın olarak kullanılır. Zitromax ayrıca bazı insanlarda Mycobacterium Avium adı verilen bir bakterinin neden olduğu enfeksiyonları tedevi etmek için de verilir.

Zitromax 500 Mg Yan Etkileri

Zitromax 500 Mg İlaç Fiyatı 2022 yılında ucuz ilaçlar arasındadır. Sıkça kullanılmasına rağmen yan etkileri azdır. Ancak ağızda pamukçuk, ağrı ve kaşıntı, mide bulantısı, iştahsızlık, kusma, mide ağrısı, hazımsızlık, gaz, kabızlık gibi şikayetlerde doktorunuza görünmeniz iyi olacaktır.

Zitromax İlaç Fiyatı 2022

Zitromax 500 Mg ilacının 2022 tarihi itibari ile KDV dahil satış fiyatı 16.65TL olarak belirtilmiştir.

Yasal Uyarı

Zitromax ilacını doktorunuza danışmadan kullanmayınız. İnternet ortamında edinilen bilgilere güvenerek sağlığınızı tehlikeye atmayınız.

Yorum yapın